E papieros – wady

Elektroniczne papierosy to nie tylko same plusy. Niestety mają również wady.
Jedną z tych wad jest zawartość nikotyny, chociaż z drugiej strony niekoniecznie. Pomimo że nie ma ona działania rakotwórczego, to jednak prowadzi do różnych chorób. Dlatego zaleca się, by stosować wkłady zawierające niskie jej stężenie lub zerowe, zwłaszcza przez osoby z chorobami krążenia czy serca.

E papierosy to stosunkowo nowy wynalazek i z tego powodu nie ma dostatecznych badań na jego temat. Jednak wszystkie prowadzone do tej pory nie wykazały jego szkodliwego wpływu na organizmy ludzkie.

Krótki okres bytności produktu na rynku oznacza również, że urządzenie nie jest urządzeniem idealnym, ale producenci ciągle pracują nad wydajnością baterii i kartridży. Świadczy o tym fakt, że gwarancja na nie jest coraz dłuższa.

Aspektem negatywnym może być również niska świadomość społeczna, zwłaszcza w krajach, w których elektroniczny papieros pojawił się niedawno. I, pomimo że palenie go w miejscach publicznych jest dozwolone, to jednak w szpitalach oraz innych instytucjach można spotkać się z zakazem jego użytkowania.

Niestety, dla osób, które lubią mocne papierosy, nie będzie to idealny ich zamiennik, ponieważ nie ma w nim substancji smolistych, które daje specyficzne doznanie, jakim jest „kop” w gardło.

Jeśli jednak uważasz, że elektroniczne papierosy są dla Ciebie i chcesz z nich korzystać, zajrzyj na maniolo.pl

 

Zajrzyj również tutaj: https://vonshu.com/pl/e-papierosy/https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://unabigo.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/