Czy warto kupić uchwyt na telefon do roweru

Z roku na rok popularność rowerów wzrasta. Rowerzyści mają coraz lepsze warunki do poruszania się tak w miastach, jak i poza nimi. Niestety, czasami przed wyborem tego sportu powstrzymują nas prozaiczne rzeczy, jak np. to gdzie umieścić smartfona, by mieć go pod ręką. Z pomocą przychodzi tutaj uchwyt na telefon!

Uchwyt do roweru – dlaczego warto go kupić

Jasne, że nic nie stoi na przeszkodzie, by telefon przewozić w koszyku, kieszeni bądź plecaku, jednak wtedy może być to dla nas niewygodne i dość problematyczne, a tym bardziej, jeśli na rowerze poruszamy się w spodenkach sportowych i nie mamy w nich żadnej kieszeni, co przy gabarytach dzisiejszych smartfonów może być nie lada problemem. Z kolei plecak, nerka itp. rzeczy wiążą się z ryzykiem uszkodzenia go podczas nagłych manewrów, kiedy to zacznie przeskakiwać w torbie.

Więc na co zwrócić uwagę przy zakupie uchwytu?

Kupując uchwyt na telefon do roweru, jest kilka takich elementów, na które powinno zwracać się uwagę przy jego wyborze. Najważniejsze jest mocowanie uchwytu. Zdecydowanie musi bardzo dobrze trzymać naszego smartfona, a równocześnie nie spowodować na nim żadnych uszkodzeń. Przecież nie ma nic gorszego niż porysowany telefon. Ważna jest również łatwość montażu uchwytu, jak i telefonu w uchwycie, przecież nikt nie ma ochoty szarpać się z montażem.
Warto zwrócić również uwagę na możliwość regulacji ramienia uchwytu. Zdecydowanie im większa w tym zakresie elastyczność, tym większa wygoda dla nas.
Polecamy również zainwestowanie w uchwyt na telefon wodoodporny, ponieważ to super zabezpieczenie, gdyby w trakcie jazdy zastała nas ulewa lub nawet mniejszy deszcz.

Uchwyty do telefonu znajdziesz również tutaj: https://vonshu.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/https://viankoshop.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/,  https://unabigo.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/,  https://rerekum.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/,  https://oyalza.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/,  https://delalvar.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/