Kolorowe warkoczyki, czyli festiwalowy look

Pomimo, że nie każdy będzie miał okazję bawić się na koncercie, nie przeszkadza to jednak w stworzeniu okazji, aby nabrać trochę kolorów i wiatru we włosy. W tym, jak i w poprzednim sezonie królować będą kolorowe warkoczyki.

Kolorowe warkoczyki – kolorowy szał

Kolorowe warkoczyki mieliśmy okazję podziwiać na głowach najpopularniejszych celebrytów. Od klilku sezonów królują one na wszystkich festiwalach i koncertach pod gołym niebem. Doplatane, kolorowe warkocze syntetyczne to niewątpliwie stylizacja idealna dla osób, które nie chcą na dłużej zmieniać koloru swoich włosów, ponieważ nie ma konieczności ich farbowania i nie narażamy tym samym naszych włosów na uszkodzenia.

Dzięki uczesaniu z wykorzystaniem kolorowych warkoczy Panie z krótkimi włosami mogą choć przez chwile cieszyć się z długich włosów bez monotonnego ich zapuszczania. Chcesz poczuć na sobie taką metamorfozę? Nic prostszego! Zamów kolorowe warkoczyki i wpleć je we własne włosy. Jeśli masz z tym problem, poproś przyjaciółkę, a zapewne Ci pomoże. Czas zaplatania takich warkoczy zależy od długości włosów. Przy krótkich może to być 15 min, a przy dłuższych może to potrwać 30-40 minut.

Kolorowe warkoczyki to idealna stylizacja na:

  • Koncerty,
  • Festiwale
  • Wieczory panieńskie
  • Poprawę humoru w ponury dzień

Zastanawiasz się, jak długo można nosić warkocze syntetyczne? Jeśli warkocz jest dobrze i mocno zapleciony, spokojnie wytrzyma kilka dni. Trzeba pamiętać, że kolorowe warkoczyki są wielokrotnego użytku, a po ich rozpleceniu najlepiej zapleść kolorowe pasma z powrotem w warkocz i związać go gumką.

Kolorowe warkoczyki w dużym wyborze znajdziesz również na maniolo.pl, cetia.pl oraz nowinky.pl.

Zajrzyj również tutaj: ,  https://viankoshop.com/pl/warkoczyki/ ,  https://rerekum.com/pl/warkoczyki/ ,  https://oyalza.com/pl/warkoczyki/ ,  https://delalvar.com/pl/warkoczyki/ , https://vonshu.com/pl/warkoczyki/https://unabigo.com/pl/warkoczyki/