Posadzki podłogowe Łódź – anhydryt

Jastrych anhydrytowy to znane rozwiązanie w dziedzinie budownictwa. Jest to wylewka podłogowa, która z powodzeniem wypiera tradycyjny cement. To dzięki licznym zaletom, jakie ma ten właśnie rodzaj wylewki. Czym dokładnie różni się anhydryt od wylewki cementowej?

Posadzki podłogowe Łódźjastrych anhydrytowy zalety

Jest to wylewka samopoziomująca, która pozwala uzyskać gładką powierzchnię bez dodatkowego wysiłku. Najważniejszą zaletą tego rozwiązania, jest przewodnictwo cieplne, które ma znaczenie zwłaszcza w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Grubość jastrychu nad rurkami grzewczymi może być zredukowana aż do 30 mm, dzięki czemu całość będzie się szybciej nagrzewać i lepiej trzymać temperaturę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla domów jednorodzinnych – stosując je można poprawić estetykę pomieszczeń, przez rezygnację z tradycyjnych kaloryferów.  Warto też wiedzieć, że wylewka anhydrytowa nie wymaga zbrojenia, a chodzić po niej można już po dwóch dniach wysychania.

Posadzki podłogowe Łódźco jeszcze warto wiedzieć?

Wykonanie wylewki anhydrytowej jest proste, jednak jeśli pomieszczenie ma nieregularne kształty lub przewężenia, warto skorzystać z pomocy fachowców. Znalezienie wykonawcy z doświadczeniem, który poradzi sobie w każdej sytuacji, nie powinno sprawiać problemu. Jeśli szukasz firmy posadzkarskiej, Tempo Sp. J. będzie doskonałym wyborem – wylewki podłogowe Łódź.

 

Zadzwoń:

+48 509 293 183

Zobacz stronę:
https://tempo-spj.pl/oferta/gipsy
Wylewki podłogowe Łódź

Dojazd: