Uchwyt na telefon

Jesteś fanem jazdy na rowerze lub innym pojeździe, ale ciągle chcesz mieć telefon na widoku i wiedzieć co się na nim dzieje. Uchwyt, który zakupisz w naszym sklepie, jest właśnie dla Ciebie !
Jego konstrukcja pozwala go zamontować w szerokiej gamie jednośladów, nie tylko rowerów, ale i motocykli czy quadów. Uchwyt został wykonany z bardzo wytrzymałych oraz mocnych materiałów.

Produkt jest prosty i łatwy w montażu. Może być przystosowany do różnych kierownic czy obręczy. Łatwo go odkręcić i zamontować na inny pojazd. Będzie świetnym rozwiązaniem na długie wyprawy w nieznane lub krótkie wycieczki. Umożliwi to korzystanie między innymi z nawigacji czy odbieraniu telefonu. Stabilność pozwoli na jazdę po nierównych terenach, wybojach podczas ekstremalnej jazdy na rowerze czy przy dużej prędkości. Najwyższa jakoś wykonania zapewnia również wodoodporność. Żaden deszcz, kałuża nie są mu straszne dzięki wodoodpornym materiałom wykonanym tak, by żadna kropla wody nie dostała się do środka twojego telefonu. Dobre rozwiązanie dla osób, które dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu i chcą chronić swój telefon przed upadkiem. Uchwyt zabezpiecza urządzenie przed wstrząsami i zarysowaniami. Uchwyt na telefon ma szeroki zakres regulacji, co pozwala na zamontowanie w nim wielu modeli telefonu.

 

Zajrzyj na maniolo.pl i znajdź wymarzony uchwyt na telefon do roweru dla siebie!

Zajrzyj również tutaj: https://vonshu.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/https://viankoshop.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://unabigo.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://rerekum.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://oyalza.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://delalvar.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/