Technologie antykorozyjne Katowice – lotne inhibitory korozji VCI

Korozja ma bardzo duży wpływ na różne aspekty życia, w tym również na sferę ekonomiczną. Straty, jakie powoduje korozja, są ogromne.

Ekonomiczny czynnik to nie jedyny problem związany z występowaniem korozji. Jest ona uciążliwa w wielu strefach życia. Dlatego liczna grupa osób, w tym także firmy produkujące zabezpieczenia przed korozją jest zainteresowana tematem ograniczania skutków rdzy.

W celu działań zabezpieczających jest zmniejszenie do minimum kosztów związanych z jej występowaniem oraz przedłużenie okresu użyteczności produktów. Do walki z rdzą wytaczane są różne metody i technologie antykorozyjne Katowice. Stosując odpowiednie zabezpieczenia, możemy uchronić się przed korozją. Na sukces w walce z nią wpływ ma również przestrzeganie etapów technologii produkcji.

Technologie antykorozyjne Katowice – formy lotnych inhibitorów korozji

Technologie antykorozyjne Katowice, jakimi są m.in. lotne inhibitory korozji, mogą przyjmować formę:

  • Folii płaskiej na rolce o różnych grubościach,
  • Folii bąbelkowej,
  • Folii stretch,
  • Foliowych rękawów w różnych szerokościach,
  • Torebek oraz worków dopasowanych do rozmiaru opakowania lub detalu,
  • Papieru antykorozyjnego,
  • Punktowych emiterów do szaf sterowniczych i urządzeń elektronicznych,
  • Płynów antykorozyjnych oraz środków konserwujących.

Oprócz materiałów opakowaniowych z lotnymi inhibitorami korozji na rynku dostępne są również inne technologie antykorozyjne Katowice. Są to płyny antykorozyjne, oleje VCI, smary i odrdzewiacze.

Większość produktów hamujących proces korozji jest bezpieczna i łatwa w użyciu, a jednocześnie zapewnia doskonałą ochronę.

Popularne tagi : zabezpieczenie przed korozją , ochrona antykorozyjna , ochrona metali przed korozją , produkty antykorozyjne , opakowania antykorozyjne , inhibitory korozji

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
technologie antykorozyjne Katowice

Dojazd: