Kiedy dopinki nie są najlepszym rozwiązaniem?

Wiele osób odwiedzających nasz salon perukarski, a szczególnie mowa tu o przedstawicielkach płci pięknej, pragnie szybko i skutecznie poprawić ogólną prezencję swoich włosów wzbogacając je o tak zwane dopinki, a więc wykonane z syntetycznych włosów lub powstające na bazie włosa naturalnego pasma przytwierdzane przy pomocy niewielkich i niemalże niewidocznych klipsów do fryzury klienta.

Niestety jednak, część takich klientów musimy rozczarować, informując ich, iż ich stan zdrowia uniemożliwia zastosowanie nadmienionych produktów oraz instruując, że ich sytuacja wymaga nabycia pokrywającej cały obszar skóry głowy peruki. Dlaczego tak się dzieje?

Niekiedy okazać się może, że włosy są zbyt słabe, aby możliwe było dołączenie do nich dopinek. Wywierają one bowiem na poszczególne pukle włosów niewielki lecz stały nacisk, który powodować może nadmierne wypadanie włosów, co w rezultacie znacznie pogorszyłoby ogólny efekt wizualny oraz mogłoby być niekorzystne dla zdrowia naszego konsumenta, które to zawsze jest dla nas priorytetem.

Stosowanie dopinek odradzamy także osobom zmagającym się z przewlekłymi chorobami mieszków włosowych i skóry głowy. Nie są to produkty odpowiednie dla pacjentów, którzy od dłuższego czasu walczą z łysieniem plackowatym lub androgenowym, a także dla tych, w przypadku których ekspert (dermatolog albo trycholog) stwierdził znaczne osłabienie ogólnej struktury zewnętrznej włosów.

Bez obaw – klientom takim oferujemy niezwykle skuteczne, bezpieczne oraz wysoce innowacyjne produkty w formie sprayów oraz proszków zawierających duże ilości mikroskopijnych włokien keratynowych. Od razu po aplikacji przywierają one do fryzury konsumenta, sprawiając, że w mgnieniu oka prezentuje się ona zauważalnie bujniej oraz zdrowiej. Stosowanie takich środków nie powoduje jakichkolwiek skutków ubocznych oraz nasilenia się objawów chorobowych, dzięki czemu mogą być one użytkowane przez wszystkie osoby zainteresowane, niezależnie od ich wieku czy płci. Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z usługi wizualnego pogrubienia włosów – zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami! https://peruka.pl/1893/peruki-krakow 

Peruki Kraków

Szlak 24

 

 

Popularne tagi: peruki kraków , peruki kraków sklep